Повернутися
» » Про обговорення проекту структури тарифу на послуги розподілу природного газу

Про обговорення проекту структури тарифу на послуги розподілу природного газу

 

ПрАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про зміну формату проведення відкритого обговорення щодо необхідності внесення змін до проекту структури тарифу на послуги розподілу природного газу 

 

    У зв’язку з віднесенням м. Мелітополя до зони «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 згідно рішення комісії ТЕБ та НС з 09.11.2020 року та ростом захворюваності на підприємстві, ПрАТ «Мелітопольгаз» повідомляє, що відкрите обговорення змін до проекту структури тарифу на послуги розподілу природного газу 13 листопада 2020 року о 09.00 буде проведено в онлайн режимі за допомогою Інтернет-ресурсу Zoom (https://zoom.us/), або мобільного додатку Zoom.

 

     Особам, які зареєструвалися та будуть зареєстровані для участі у відкритому обговоренні до 12 листопада 2020 року (включно), буде повідомлена інформація з посиланням на онлайн трансляцію. Для участі у відкритому обговорені зареєстрованим учасникам необхідно заздалегідь встановити мобільний додаток та пройти відповідну реєстрацію. Також, перед тим як прийняти участь у слуханнях, радимо ознайомитись з роботою вищезазначеного програмного забезпечення.