Новини

ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ УКЛАСТИ ДОГОВІР

 

ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ УКЛАСТИ ДОГОВІР

на технічне обслуговування внутрішньобудинкової/внутрішньоквартирної/комунальнопобутовоЇ системи газопостачання приватного житлового будинку/квартири/комунально-побутових об'єктів

м. Мелітополь                                                                       ____ ______________ 20____р.

     Приватне акціонерне товариство “Мелітопольгаз” (далі — Виконавець), в особі голови правління Новака Михайла Григоровича згідно розділу ІІІ глави 5 п.3 Кодексу газорозподільних мереж, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 2494 від 30.09.2015, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 листопада 2015 р. № 1379/27824 (далі — Кодекс) та Правил безпеки систем газопостачання, затверджених Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України № 285 від 15.05.2015 (далі — ПБСГ), з однієї сторони, цим документом пропонує необмеженому колу побутових споживачів, надалі - Замовникам, з іншої сторони, надалі разом — Сторони, акцептувати цю Публічну пропозицію (укласти договір на технічне обслуговування внутрішньобудинкової/внутрішньоквартирної/комунальнопобутовоЇ системи газопостачання приватного житлового будинку/квартири/комунальнопобутових об'єктiв).

 

Звіт про виконання Програми відповідності за 2020 рік

Звіт про виконання Програми відповідності за 2020 рік - Zvt-pro-vikonannya-Programi-vdpovdnost-za-2020-rk.pdf [1,29 Mb]

 

ПрАТ «Мелітопольгаз» Припиняє Прийом

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19,на території ліцензійної діяльності ПрАТ «Мелітопольгаз» - м.Мелітополь, смт Приазовське, смт.Веселе та районів, підприємство встановлює карантин у структурних підрозділах та припиняє прийом споживачів природного газу з 28.12.2020 року до 10.01.2021 року.

 

Споживачі можуть передавати показники приладівобліку газу за телефонами та електронними сервісами.

 

Передатипоказання приладівобліку газу необхідно з 25 числа попереднього місяця по 5 число кожного поточного місяця

(з 25.12.2020 року по 05.01.2021 року)

Зміна тарифу на послуги розподілу природного газу з 1 січня 2021 року

Шановні споживачі природного газу!

ПрАТ « Мелітопольгаз » повідомляє про зміну тарифу на послуги розподілу природного газу з 1 січня 2021 року.

 

    Тариф на послуги розподілу природного газу для ПрАТ «Мелітопольгаз» без ПДВ за 1 м3 на місяць 2,18 грн, з ПДВ –2,616 грн.

  

Підстава: Постанова НКРЕКП № 2458 від 16.12.2020 р. - https://www.nerc.gov.ua/?id=57281   

                                    

                                                                 Адміністрація ПрАТ «Мелітопольгаз»

Про обговорення проекту структури тарифу на послуги розподілу природного газу

 

ПрАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про зміну формату проведення відкритого обговорення щодо необхідності внесення змін до проекту структури тарифу на послуги розподілу природного газу 

 

    У зв’язку з віднесенням м. Мелітополя до зони «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 згідно рішення комісії ТЕБ та НС з 09.11.2020 року та ростом захворюваності на підприємстві, ПрАТ «Мелітопольгаз» повідомляє, що відкрите обговорення змін до проекту структури тарифу на послуги розподілу природного газу 13 листопада 2020 року о 09.00 буде проведено в онлайн режимі за допомогою Інтернет-ресурсу Zoom (https://zoom.us/), або мобільного додатку Zoom.

 

     Особам, які зареєструвалися та будуть зареєстровані для участі у відкритому обговоренні до 12 листопада 2020 року (включно), буде повідомлена інформація з посиланням на онлайн трансляцію. Для участі у відкритому обговорені зареєстрованим учасникам необхідно заздалегідь встановити мобільний додаток та пройти відповідну реєстрацію. Також, перед тим як прийняти участь у слуханнях, радимо ознайомитись з роботою вищезазначеного програмного забезпечення.

 

Зміна реквізитів для зарахування коштів від НАСЕЛЕННЯ

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про зміну реквізитів для оплати

       ПрАТ «Мелітопольгаз» повідомляє про зміну реквізитів для зарахування коштів від НАСЕЛЕННЯ.

 

При оплаті послуг РОЗПОДІЛУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ :

найменування банку: АБ «УКРГАЗБАНК»

номер рахунку: UA233204780000026007924890067

 

        При оплаті послуг ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

внутрішньобудинкових систем газопостачання:

найменування банку: АБ «УКРГАЗБАНК»

номер рахунку: UA593204780000026005924890069

 

Звернення до боржників

 

ЗВЕРНЕННЯ ДО СПОЖИВАЧІВ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ СВОЄЧАСНИХ

ОПЛАТ ПО РАХУНКАМ ЗА РОЗПОДІЛ ТА ПОСТАЧАННЯ ПРИРОДНОГО ГАЗУ

 

ПрАТ «Мелітопольгаз» робить все для забезпечення  безперебійної та безаварійної подачі природного газу всім категоріям споживачів м.Мелітополь, Мелітопольського, Приазовського, Веселівського районів.

 

Нагадуємо вам про необхідність своєчасної та в повному обсязі оплати рахунків за послуги з розподілу природного газу та рахунків на оплату послуг з газопостачання.

 

Споживайте газ безпечно і відповідально ставтесь до сплати рахунків.

 

У разі несплаті рахунків ПрАТ «Мелітопольгаз» вимушений буде приймати міри до боржників і  припиняти подачу газу.

 

У разі припинення подачі газу ,крім сплати повної суми боргу,необхідно додатково оплатити послуги за відключення та підключення газопостачання.

 

Адміністрація ПрАТ «Мелітопольгаз»

Інформація для побутових споживачів природного газу

     На виконання Закону України «Про ринок природного газу» №329-VIII від 09.04.2015 року  в частині вільного вибору постачальника природного газу ПрАТ «Мелітопольгаз» інформує, що з 1 серпня 2020 року кожен побутовий споживач має можливість самостійно вибрати (знайти) постачальника природного газу для закупівлі природного газу на власні потреби. Всі норми постачання природного газу викладені в Правилах постачання природного газу, затверджених постановою НКРЕКП № 2496 від 30.09.2015 року.

 

     В разі відсутності постачальника природного газу відібраний газ з мереж Оператора ГРМ визначається як "несанкціонований відбір". ПрАТ «Мелітопольгаз» буде змушений на такого споживача накласти  штрафні санкції згідно вимог чинного законодавства або відключити його від газопостачання.

 

     Для отримання додаткових роз’яснень, щодо подальшого постачання природного газу до Ваших осель, Ви можете звернутись за адресою:

м. Мелітополь, проспект 50 річчя Перемоги, буд. 17  

та за телефонами:

45-01-04;

067-191-71-04;  

050-482-91-04.

 

Проведення ПТО систем газопостачання

    

Своєчасне проведення планово-технічного обслуговування систем газопостачання  є запорукою безпеки користування газом у побуті.

 

    Технічне обслуговування грунтується на планово-попереджувальній системі робіт, яка включає: планово-технічний огляд, планову перевірку щільності споруд ВБСГ та газового устаткування. Перевірка щільності внутрішніх газопроводів будинку відбувається шляхом відключення газу та контрольним опресовуванням системи  тиском, більшим ніж робочий тиск газу, який подається у систему. При цьому, якщо газопроводи герметичні, тоді не відбувається падіння тиску через з'єднання газових труб,зварних стиків та кранів.

 

 

Ремонтні роботи на газопроводі

Шановні клієнти ПрАТ «Мелітопольгаз»!

 

У зв’язку  з ремонтними роботами на газопроводі 15 липня 2020 року за адресою: вул.. Пушкіні №140-236, №141-199 та пров. М. Батракової: 1, 1а, 1б буде відключено газ з 8.00 до 14.00.

 

Пуск газу відбудеться о 14.00. Для пуску газа після 14.00 годин обов’язкова присутність одного з жильців в своїх житлових будинках.

 

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

 

При запаху газу телефонувати за тел. 104

 

                                               Адміністрація ПрАТ «Мелітопольгаз»


Назад Вперед
Наверх