Служба 104

Служба аварійно-відбудовних робіт

 

Аварійно-диспетчерська служба 104 працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Аварійні виклики виконуються безкоштовно.

 

Коли необхідно викликати аварійну службу 104

 

  1. Якщо Ви почули запах газу.
  2. При зниженні тиску газу в газоспоживаючому обладнанні.
  3. Раптово зник газ у Вашому домі / квартирі.
  4. Ви помітили, що в роботу газових систем втручаються сторонні особи.
  5. Сталася пожежа, вибух.

 

Як викликати бригаду служби аварійно-відбудовних робіт (САВР)

 

Зателефонуйте 104. Номер телефону 104 працює безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в місті Мелітополі та по Мелітопольському, Веселівському, Приазовському районах.

 

Якщо є підозра на витік газу, не вмикайте і не вимикайте електроприлади, не користуйтеся відкритим вогнем, відкрийте вікна та двері.

 

Як швидко приїде бригада (САВР)

 

Згідно Правил безпеки систем газопостачання НПАОП 0.00-1.76-15 затверджених наказом Міністерством Енергетики та вугільної Промисловості України від 15.05.2015 м. Київ №285, при виникненні аварійної ситуації бригада САВР повинна прибути на аварійний об'єкт в максимально найкоротший термін.

На аварійні виклики бригада САВР виїжджає не пізніше ніж через 5 хвилин після отримання виклику і прибуває на місце аварійної заявки не пізніше ніж через 40 хвилин.

 

Бригада АДС виїжджає на спеціально обладнаному автомобілі, який укомплектований радіозв'язком, проблисковими маячками, інструментом та іншим необхідним обладнанням.

 

У розпорядженні аварійно-диспетчерської служби ПАТ "Мелітопольгаз" автомобілі марки ГАЗЕЛЬ і марки УАЗ. Ці автомобілі мають підвищену прохідність і ряд вагомих переваг, що дає можливість в найкоротші терміни прибути на місце виклику і попередити виникнення аварійної ситуації.

Всі аварійні заявки виконуються цілодобово і безкоштовно.

 

Як фіксується Ваш виклик диспетчером аварійної служби

 

Всі виклики, які приймає АДС, в обов'язковому порядку реєструються із зазначенням дати і часу прийому заявки, адреса, телефон, прізвище заявника, причина заявки. Підлягають реєстрації та такі відомості: час виїзду і прибуття бригади АДС на адресу заявника, час виконання заявки, характер пошкодження і перелік виконаних робіт.

 

Отримавши аварійний виклик, диспетчер САВР інструктує заявника про прийняття необхідних заходів безпеки які треба обов’язново виконати до приїзду аварійної бригади відповідно до Плану локалізації та ліквідації можливих аварійних ситуацій.

Всі телефонні розмови на лініях 104 фіксуються, архівуються і зберігаються.

 

Функції САВР

 

 Служба аварійно-відбудовних робіт ПАТ "Мелітопольгаз" - підрозділ екстреного реагування з такими головними завданнями:

  • Оперативно визначити обстановку, яка виникла в результаті аварійної ситуації;
  • Прийняття термінових заходи для пошуку причин  аварійної ситуації;
  • Оперативно усунути ускладнення, які виникають в ході ліквідації аварійних ситуацій;
  • Залучити до ліквідації аварії необхідні служби газового господарства, при необхідності спецслужби міста Мелітополя.