Повернутися
» » » Повідомлення про публічне обговорення

Повідомлення про публічне обговорення

 

ПАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ»

02 серпня 2019 року

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення відкритого обговорення щодо необхідності встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу 

   ПрАТ «Мелітопольгаз» проводить відкрите обговорення щодо необхідності встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу, розрахованого на виконання постанови НКРЕКП №236 від 25.02.2016р.(зі змінами).

   Проект структури тарифу на послуги розподілу природного газу та обґрунтування структури тарифу оприлюднений з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті товариства в мережі Інтернет http://melgaz.com.ua/ розділ «Споживачу» підрозділ «Тарифи».

   Відкрите обговорення відбудеться 13 серпня 2019 року  о 10.00 за адресою: м. Мелітополь, вул. Чкалова, буд. 47 а, каб. 16.

   Зауваження та пропозиції до оприлюднених документів від фізичних та юридичних осіб приймаються до 12 серпня 2019 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: м. Мелітополь, вул. Чкалова, буд. 47 а, приймальна, Е-mail: gorgas@ukr.net. Контактна особа: Батрак Альона Віталіївна, тел. 440830.

   Заявки для участі у відкритому обговоренні приймаються до 12 серпня 2019 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: 72318, м. Мелітополь, вул. Чкалова, буд. 47 а, Е-mail: gorgas@ukr.net.

    За результатами відкритого обговорення буде складено протокол та розміщено на офіційному веб-сайті ПрАТ «Мелітопольгаз».

 

 Документи: