Повернутися
» » » Про проведення відкритого обговорення щодо необхідності встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу

Про проведення відкритого обговорення щодо необхідності встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу

 

ПАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ»

07 березня 2018 року

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення відкритого обговорення щодо необхідності встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу 

   ПАТ «Мелітопольгаз» проводить відкрите обговорення щодо необхідності встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу.

   Проект структури тарифу на послуги розподілу природного газу та обґрунтування структури тарифу оприлюднений з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті товариства в мережі Інтернет http://melgaz.com.ua/ розділ «Споживачу» підрозділ «Тарифи».

 

   Відкрите обговорення відбудеться 19 березня 2019 року  о 10.00 за адресою: м. Мелітополь, вул. Чкалова, буд. 47 а, каб. 16.

 

   Зауваження та пропозиції до оприлюднених документів від фізичних та юридичних осіб приймаються до 18 березня 2019 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресом: м. Мелітополь, вул. Чкалова, буд. 47 а, приймальна, Е-mail: gorgas@ukr.net. Контактна особа: Батрак Альона Віталіївна, тел. 440830.

 

   Заявки для участі у відкритому обговоренні приймаються до 18 березня 2019 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресом: 72318, м. Мелітополь, вул. Чкалова, буд. 47 а, Е-mail: gorgas@ukr.net.

 

    За результатами відкритого обговорення буде складено протокол та розміщено на офіційному веб-сайті ПАТ «Мелітопольгаз».

 

 

 Пооект структури тарифу - Proekt-strukturi-tarifu-na-2019-rk.pdf [182,08 Kb]

 

 Обгрунтування проекту структури тарифу - Obgruntuvannya-proektu-strukturi-tarifu-na-poslugi-rozpodlu-na-2019-rk.pdf [204,5 Kb]