Повернутися
» » Безпека в умовах карантину

Безпека в умовах карантину

Газ в умовах карантину мусить бути безпечним

У зв’язку із поширенням коронавірусу COVID -19 увага споживачів прикута до засобів індивідуального захисту — це важливо.

Але ніхто не знімав відповідальність власників за дотримання правил безпечного користування газом у побуті. Натомість неправильна експлуатація газових приладів та поганий догляд за ними може спричинити отруєння, задуху, пожежу чи навіть вибух.

 

У звязку із карантином основна кількість споживачів залишається вдома, що збільшує вірогідність порушень правил безпеки.

 

Варто пам’ятати, що природний газ — це горючий газ. У випадку його витоку і скупчення в приміщеннях утворюється газоповітряна суміш. При виникненні будь якого джерела вогню чи іскри, відбувається загорання та вибух.

 

В помешкання, де працюють газові прилади, мусить постійно надходити свіже повітря, що необхідне для повного згорання газу. Тому при користуванні газом рекомендовано тримати відкритою кватирку (фрамугу) вікна.

 

Користуватися газовими приладами можна тільки при наявності тяги у димових та вентиляційних каналах.

Не можна залишати газові прилади без нагляду, крім розрахованих на безперервну роботу й обладнаних для цього відповідною автоматикою.

Не можна допускати, щоб газові прилади працювали без потреби.

 

Утримуйте газові прилади та обладнання у чистому та справному стані!

 

Аварійна служба ПрАТ «Мелітопольгаз залишаються на своїх місцях, щоби забезпечити безперебійне, безпечне та якісне газопостачання споживачам.

 

Служба «104» працює у звичайному режимі  цілодобово та без вихідних.

 

Дотримання правил безпечного користування  газовими приладами та газом у побуті є запорукою вашої безпеки та безпеки ваших родин. А це як ніколи потрібно нам всім зараз.