Повернутися
» » Зміни для визначення річної замовленої потужності

Зміни для визначення річної замовленої потужності

                                                До уваги споживачів !

 

     06.03.2020 року  Постановою НКРЕКП  № 580 внесено зміни до Кодексу Газорозподільних мереж (далі - Кодекс ГРМ)  щодо розрахунків споживачами за договором розподілу.

 

     Зміни стосуються визначення річної замовленої потужності для:

  • нових споживачів;
  • споживачів, які приєднані до газових мереж  менш ніж дев’ять місяців;
  • споживачів у яких відсутнє споживання природного газу протягом попереднього газового року.

     Встановлені обсяги визначаються таким чином:

  • 39 куб.м - для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі;
  • 126 куб.м - для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;
  • 314 куб.м - для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення, або об’єкта споживача, що не є побутовим.

 

Також додатково інформуємо, що Оператор ГРМ припиняє формувати  рахунок споживачу на оплату за розподіл природного газу після від’єднання газифікованого об’єкта споживача від газової мережі та розірвання  договору. Від’єднання проводиться механічним шляхом, а саме перерізки газопроводу в місці підключення до газової мережі з дотриманням вимог Правил безпеки систем газопостачання.

 

Опломбування запірних пристроїв (крану тощо) у будинку або квартирі не є підставою для припинення нарахування за розподіл природного газу.

 

Для відновлення розподілу (доставки) природного газу  укладається новий договір з Оператором ГРМ, об’єкт споживача приєднується до газової мережі, а плата замовленої потужності розраховується відповідно вимог Кодексу ГРМ.