Повернутися
» » УВАГА! Про технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопосточання.

УВАГА! Про технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопосточання.

УВАГА! Про технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопосточання.

 

ПАТ «Мелітопольгаз» повідомляє, що у зв’язку втратою чинності наказу Міністерства енергетики вугільної промисловості № 35 від 30.07.97р. «Про затвердження Положення про порядок технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків, громадських будівель, підприємств побутового та комунального призначення», на підставі якого підприємство виконувало безоплатне технічне обслуговування систем газопостачання, газового обладнання в житлових будинках Мелітопольського району та регулювались договірні відносини ПАТ «Мелітопольгаз» із власниками/співласниками ( балансоутримувачами ) багатоквартирних житловихбудинків, з 01.01.2019 року припиниться виконання зазначених вище робіт на безоплатній основі.

 

Також відповідно до «Правил систем  газопостачання» затверджених наказом Міненерговугілля України від 15.05.2015 №285 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 08.06.2015 за №674/27119, умови для забезпечення технічного обслуговування внутрішніх газопроводів забезпечуються власником відповідно  до вимог  чинного  законодавства України.

 

У випадку не забезпечення технічного  обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових газових мереж  у багатоквартирному  будинку розподіл природного газу припиняється.

 

Враховуючи вищевикладене, ПАТ «Мелітопольгаз» на сьогоднішній день розпочата компанія  із укладення договорів на проведення  робіт з технічного обслуговування  внутрішніх газопроводів  і газового  обладнання та переходу  на обслуговування за договорами на умовах вільного ринку та договірних умовах.

 

Текст договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкової/внутрішньоквартирної системи газопостачання приватного житлового будинку/квартири

 

Відділ інформаційного забезпечення.