Повернутися
» » Открытое обсуждение о необходимости установления тарифов на услуги по распределению природного газа

Открытое обсуждение о необходимости установления тарифов на услуги по распределению природного газа

 

ПАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ»

15 січня 2018 року

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення відкритого обговорення щодо необхідності встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу 

ПАТ «Мелітопольгаз» проводить відкрите обговорення щодо необхідності встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу.

Проект структури тарифу на послуги розподілу природного газу та обґрунтування структури тарифу оприлюднений з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті товариства в мережі Інтернет http://melgaz.com.ua/ розділ «Споживачу» підрозділ «Тарифи».

Відкрите обговорення відбудеться 30 січня 2018 року  о 10.00 за адресом: м. Мелітополь, вул. Чкалова, буд. 47 а, каб. 16.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених документів від фізичних та юридичних осіб приймаються до 26 січня 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресом: м. Мелітополь, вул. Чкалова, буд. 47 а, приймальна, Е-mail: gorgas@ukr.net. Контактна особа: Гаркуша Ірина Іванівна тел. 440830.

Заявки для участі у відкритому обговоренні приймаються до 26 січня 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресом: 72318, м. Мелітополь, вул. Чкалова, буд. 47 а, Е-mail: gorgas@ukr.net.

За результатами відкритого обговорення буде складено протокол та розміщений на офіційному веб-сайті ПАТ «Мелітопольгаз».

 

Додатковi матерiали:

1. Обгрунтування проекту структури тарифу - Obgruntuvannya-proektu-strukturi-tarifu-na-poslugi-rozpodlu.doc [62 Kb]

2. Проект структури тарифу - Proekt-strukturi-tarifu-na-rozpodl-2018-rk.rar [10,45 Kb]